Blog

Opening showroomu Chickie!

V nákupním centru Šestka se konala slavnostní opening party k příležitosti otevření nového showroomu Chickie!

Chickie! Vám vždy dopřeje pocit výjimečnosti, ať už se jedná o kvalitu zboží nebo osobní přátelský přístup. V showroomu najdete luxusní značky spodního prádla a plavek kam bezesporu patří Victoria’s Secret, Watercult, Empreinte, Linga Dore, Elomi, Wacoal, B’tempt’d a Freya. 

Produkce celé akce se perfektně ujala Petra Růžičková - děkujeme! Pásku slavnostně přestřihla ředitelka společnosti Chickie! Michaela Jílková společně s Miss České Republiky 2015 Nikol Švatnerovou, ředitekou Miss Czech Republic Taťánou Makarenko a Veronikou Chmelířovou. Děkujeme krásným modelkám, které přehlídce daly styl a skvělému fotografovi Arthuru Koffovi.

33028097_1796354193760040_7542630443485495296_o

 

IMG_1090

Šárka Mohorková, Tomečková,  Kateřina Kasanová, Lucie Janošová

Střípky z módní přehlídky - plavky'18.

IMG_1084

 IMG_1085 

IMG_1086  IMG_1087 

                                IMG_1088

Podívejte se, které známé osobnosti se na Chickie! party objevily. Nikol Švatnerová se zamilovala do velmi konfortní podprsenky Victoria's Secret a luxusních plavek Watercult.

IMG_1059

Nikol Švantnerová

IMG_1060

Veronika Chmelířová, Aneta Parris, Petra Růžičková, Michaela Dihlová

IMG_1082

Taťana Makarenko 

IMG_1081

Celým večerem doprovázel DJ Petr Morafson, který pomohl dotvořit příjemnou, přátelskou atmosféru. 

IMG_1079                                         

 

Jak správně vybrat svoji velikost ?

Nošení správné podprsenky dělá zázraky nejen s Vaší postavou a sebevědomím, ale také může několika způsoby pomoci Vašemu zdraví. Na následujících řádcích se pokusíme Vám poradit, jak zjistit svou správnou velikost.

Předem je třeba si uvědomit, že zjištění správné velikosti podprsenky není 100% přesné, ale s pomocí svinovacího metru, našich rad a trochu snahy, získáte alespoň dobrý začátek.

Pro zjištění velikosti je třeba dvou rozměrů. Jedná se o rozměr "pod prsy" a "přes prsa". Prosím věnujte tomu pozornost, pro dosažení správného výsledku.

rozměr "pod prsy" (rozměr a)

Tento rozměr měříme s obléknutou podprsenkou a to tak, že přiložíme svinovací metr pod podprsenku a těsně kolem hrudního koše při výdechu. Důležité je, aby metr nebyl volný a aby byl kolem těla vodorovně a neprověšoval se na zádech. Jelikož se podprsenky vyrábějí z pružných materiálů, doporučujeme z obvodu, který byl naměřen pod prsy, odečíst 5 - 10 cm a tím určit obvod podprsenky. Jak správně určit obvod si můžete prohlédnout v první tabulce.

rozměr "přes prsa" (rozměr b)

Tento rozměr měříme opět s nasazenou podprsenkou a to tak, že přiložíme metr na nejplnější místo podprsenky. Metr musí být opět pevně a rovně přiložen. Dle tohoto rozměru určíte správně velikost košíčku. Od obvodu přes prsa odečteme obvod podprsenky a výsledným rozdílem získáme velikost košíčku podle tabulky.

Příklad: Pokud si klientka naměří pod prsy 84 cm a přes prsa 101 cm, bude postupovat následujícím způsobem: v první tabulce zjistí, že vhodný obvod podprsenky bude 75. Od obvodu přes prsa odečte obvod podprsenky, tedy 101 - 75 = 26. V tabulce s velikostí košíčků zjistí, že tento rozdíl odpovídá košíčku F. Výsledná velikost je tedy 75F.

Výběr kalhotek by se neměl podcenit, protože existuje nepřeberné množství možností jak rafinovaně ukázat málo nebo naopak mnoho. Základní pravidlo, které je nutné u výběru ctít je správná velikost. Kalhotky se nemají nikde nezařezávat, měly by krásně přiléhat na tělo. Pak totiž mimo estetické plní i zdravotní funkci, jelikož netlačí na lymfatické uzliny. Takto vybrané kalhotky jsou pak pro nošení krásné a komfortní. S výběrem by Vám měla pomoci naše tabulka velikostí. Na přiložené fotografii najdete nápovědu kde měřit.

velikosti

 

 

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.