Vše o nákupu

 

 

Vše o nákupu:

 

Záleží nám na tom, aby pro Vás byl nákup na našem eshopu co nepříjemnější a nejpohodlnější. Jsme si vědomi toho, že nakupování spodního prádla přes internet patří k nejsložitějším a to právě kvůli výběru správné velikosti. Připravili jsme pro Vás pomoc v podobě rad jak si „správně vybrat“ svoji velikost, kde najdete všechny potřebné informace. Samozřejmě je Vám k dispozici i kvalifikovaný prodejce, na kterého se můžete obrátit v případě Vašich dotazů a to buď emailem na eshop@chickie.cz , nebo telefonicky na čísle +777 401 826 (každý den od 9hod do 21hod).

 

 

Platba:

 

Platbu naší objednávky můžete provést čtyřmi způsoby:

  • Platba online kartou (zboží odesíláme ihned)
  • Platba převodem (zboží odesíláme po obdržení platby na náš účet)
  • Platba na dobírku (odesláno ihned)
  • Platba při osobním odběru (showroom Chickie, OC Šestka, Fajtlova 1, Praha 6)

 

 

Doprava:

 

Vaši objednávku Vám můžeme doručit pomocí:

  • Zásilkovna - cena: 60,- Kč, dobírka: 20,- Kč
  • Česká pošta - balík na poštu 109,- Kč, balík do ruky 129,- Kč, dobírka: 30,- Kč
  • Zásilkovna, doručení na adresu - cena: 99,- Kč, dobírka 25,- Kč
  • DPD - cena: 85,- Kč, dobírka 25,- Kč
  • Osobní odběr - 0,- Kč

Dopravu službou Zásilkovna máte při objednávce nad 1000,- Kč ZDARMA!

 

 

Možnost registrace

 

Po dokončení Vaší objednávky je nutné zadat Vaše údaje, abychom Vám mohli zboží co nejdříve doručit. Je možné provádět jednorázový nákup bez nutnosti registrace nebo si založit svůj Chickie! účet, který lze používat opakovaně a obsahuje údaje o všech vašich objednávkách. Všechny zadané údaje jsou samozřejmě chráněny dle zákona na ochranu osobních údajů. Nemusíte se bát, od nás Vám žádná nevyžádaná reklama chodit nebude!

 

 

Dárková balení

 

Pokud máte zboží jako dárek a přejete si Vaše zboží dárkově zabalit, rádi Vám pomůžeme.

Napište do poznámky při dokončení Vaší objednávku „Dárkové balení“ a my Vám zboží zdarma zabalíme. Zboží bude zbaveno cenovek a Vy už jen předáte obdarovanému. J

Pokud chcete nechat na obdarovaném i výběr zboží, neznáte jeho přesnou velikost, vkus nebo z jiného důvodu, pak vám doporučujeme luxusně provedené dárkové poukazy

v hodně 1000,- Kč, 2000,- Kč nebo 5000,- Kč. Poukazem lze zaplatit libovolné zboží (včetně zlevněného) jak na našem E-shopu, tak na prodejně a jeho platnost je jeden rok od zakoupení. Jde o ideální dárek, který potěší každou ženu. Dárkové poukazy najdete v samostatné sekci.

 

 

Vrácení zboží

 

Pokud se i přesto výběr nepovede, máte možnost prádlo do 14ti dnů vrátit !!! (vrácení zboží se řídí obchodními podmínkami a reklamačním řádem). Na Vaše přání Vám zašleme jinou velikosti, popř. zboží vyměníme či vrátíme peníze. Jde nám především o Vaši spokojenost a nákup, ze kterého budete mít radost a budete se k nám vracet. Veškeré informace k vrácení zboží naleznete ZDE.

 

 

 

 

 

krajka-zlata-dolni-ramecek_1