O Chickie!

Chickie! vznikla v Plzni na podzim roku 2010 poměrně nenápadným způsobem. Bez jakéhokoliv mediálního zájmu, reklamních akcí či otravných rádiových spotů. Na základě osobních zkušeností zakladatelek byla volba jasná. Luxusní americká značka Victoria's Secret se díky Chickie! dostala k českým zákaznicím. Od svého založení jich Chickie! obsloužila již tisíce a stále přibývají. 

Od podzimu 2016 Chickie! uvádí na trh další luxusní značky spodního prádla. Empreinte, Linga Dore, Wacoal, Elomi a Freya doplnily sortiment spodního a nočního prádla. Watercult a Linga Dore pak i sortiment plavek.

V roce 2018 otevřena prodejna Chickie! v OC Šestka v Praze. Zde klademe velký důraz na profesionální přístup a kvalitní zákaznický servis. 

Vždycky se budeme snažit Vás překvapit a zpříjemnit Vaši návštěvu a nakupování u nás. Stálé zákazníky si rádi rozmazlujeme celou řadou věrnostních a slevových akcí. Doufáme, že se o své zážitky při nakupování u nás podělíte i se svými kamarády, přáteli, známými a spolu s námi potvrdíte, že Chickie! , to je nejen luxusní spodní prádlo,ale i přátelské a profesionální prostředí a nákupy, které potěší.

Vaše Chickie!

krajka-zlata-dolni-ramecek_1