O Chickie

Chickie! vznikla v Plzni na podzim roku 2010 poměrně nenápadným způsobem. Bez jakéhokoliv mediálního zájmu, reklamních akcí či otravných rádiových spotů. Na základě osobních zkušeností zakladatelek byla volba jasná. Luxusní americká značka Victoria's Secret se díky Chickie! dostala k českým zákaznicím. Od svého založení jich Chickie! obsloužila již tisíce a stále přibývají. Významnou část klientely tvoří zákaznice ze Slovenska.

Victoria's Secret, jejíž tradice sahá až do roku 1977, se v USA stala obrovským trhákem a takřka symbolem pro nákup spodního prádla. "Viktorka", jak ji české zákaznice přátelsky nazývají, však dlouhodobě působí převážně na severoamerickém kontinentu. Do Evropy zatím proniklo jen absolutní minimum produktů VS, která během více než 39 let existence rozšířila sortiment o plavky, parfémy a další módní doplňky, které na světových přehlídkách prezentují nejslavnější modelky světa.

Svůj cíl si Chickie! vytyčila a splnila již v říjnu 2010. Otevřený kamenný obchod v Plzni doplnil v roce 2012 Eshop www.chickie.cz. Průběžně aktualizovaná zásoba kolekcí Victoria's Secret, novinky, slevy a další prodejní akce lákají k nákupu luxusního prádla. Chickie! jako jedna z mála nabízí skutečně převážnou část sortimentu skladem nebo na objednávku s krátkou dodací lhůtou.

Od podzimu 2016 Chickie! uvádí na trh další luxusní značky spodního prádla. Empreinte, Linga Dore, Wacoal, Elomi a Freya doplnily sortiment spodního a nočního prádla. Watercult a Linga Dore pak i sortiment plavek.

I když Chickie! svůj cíl splnila, hledí do budoucnosti a chystá se přinášet svým zákaznicím stále něco nového.

Vždycky se budeme snažit Vás překvapit a zpříjemnit Vaši návštěvu a nakupování u nás. Stálé zákazníky si rádi rozmazlujeme celou řadou věrnostních a slevových akcí. Doufáme, že se o své zážitky při nakupování u nás podělíte i se svými kamarády, přáteli, známými a spolu s námi potvrdíte, že Chickie! , to je nejen luxusní spodní prádlo,ale i přátelské a profesionální prostředí a nákupy, které potěší.

Vaše Chickie!

krajka-zlata-dolni-ramecek_1

Tento web používá pro vaše pohodlí soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.